כך תלחמו בשר תחבורה כושל

אם אתם לא רוצים לדעת איך אחרים דופקים קופה על חשבונכם ולהלחם?– דלגו על ההמשך.

תקציר

תזכורת למאבקים קודמים –

בבנקים -בעבר עברתי לפני שנתיים מהבנק הבינלאומי לבנק אחר – חיסכון נטו של הרבה אלפי שקלים על אותה פעילות.

בסלולרי – ירדתי בהוצאה ממאות שקלים לחודש ל 20 שקל גלישה ושיחות ללא הגבלה. ההפחדות על ירידה באיכות השירות ברמי לוי, גולן והוט? מניסיוני שטויות מוחלטות.

תחבורה ציבורית עכשיו! – הורידו את אפליקציית אובר וגטקסי. בעיקר אובר כדי ללמד את שר התחבורה הכושל כי לא יצליח לעצור את הקידמה ועיצרו  לכם חלקית את השוד כל פעם שתזמינו מונית. אתם גם יכולים לעשות לייק ושייר ברשתות החברתיות כמו פייסבוק אבל תתחילו לחסוך מהיום.

 

SAMSUNG CSC 

 

מאמר חשוב על סוגיית איכות התחבורה הציבורית ותפקוד כושל של השר הממונה.

לא פחות מעניין ומשעשע (אם אתם רוצים לדעת איך אחרים דופקים קופה על חשבונכם) חשוב לקרוא את מאות התגובות למאמר זה הן על גבי העיתון והן בפייסבוק.

כך זה כשקווי הסעות מחולקים במרכז המפלגה, הפקידים עסוקים בשעשועי מין וקבלני התשתיות גורפים הון

מילא אם רק זיהם את הנושא הבוער בפוליטיקה שטחית. מילא אם רק פגע במתנדבים מסורים, שמשמשים פה לאוכלוסייה המוחלשת והמושתקת של הנוסעים באוטובוסים מכורח כלכלי. מילא אם רק פגע במאמצים לעודד אוכלוסיות מבוססות יותר לוותר על רכב פרטי ולעבור לתחבורה ציבורית. מילא אם רק בייש את חברי הליכוד ששותפים להובלת הפעילות ההתנדבותית בארגוני התחבורה הציבורית. מילא אם רק סתר את “הרוח החדשה – החברתית והמפוכחת” שמפגינה המפלגה שלו.

מילא כל אלה – אבל מה היה לעזאזל ההיגיון מאחורי התבטאות שרחוקה לכאורה כפסע מעבירה פלילית, ועוד מפי מי שמגיח אל אור השמש כשבלוק חמאה 
על ראשו

שאר המאמר וגם התגובות המצויינות:

http://www.themarker.com/dynamo/1.2608997