קורה לי הרבה – טיסות מתל אביב לבנגקוק או אף לשנחאי רק ??? דולר. אז זהו שלא

חדשות לבקרים חברים טובים מפנים תשומת ליבי לדילים שווים לטיסות למזרח הרחוק ועוד

אני מודה לכולם ובודק (אפילו אלה של אלעל שמתפרסמות ב 599 דולר…) חבלז

תמיד מתבדה

קבלו דוגמא לידיעה בעיתונות כלכלית רצינית

קווים חדשים לסין: שנחאי – הלוך ושוב – ב-615 דולר

נחתם הסכם שכר קיבוצי בלופטהנזה ישראל ■ אכזבה לתושבי סובב נתב”ג: העליון צמצם את הפיצוי בגין ירידת ערך הקרקע ■ כל עדכוני התעופה במקום אחד

16:44

קווים חדשים לסין: שנחאי – הלוך ושוב – ב-615 דולר

שלח במייל

אפשרויות טיסה חדשות מישראל לסין: עם חברת התעופה אזרבייג’ן איירליינס לבייג’ין ועם אוסטריין איירליינס לשנחאי. חברת התיירות “מונה טורס” דיווחה היום (ד’) כי תשיק, החל מחודש אוקטובר, קו חדש לבייג’ין באמצעות חברת התעופה אזרבייג’ן איירליינס. זוהי הטיסה השלישית של אזרבייג’ן איירליינס לבייג’ין בישראל. הטיסות החדשות יופעלו מדי יום שישי, החל מה-29.10.15.

הטיסות ייערכו באמצעות מטוסי A319 בקו תל אביב באקו וטיסת ההמשך לבייגין בבואינג 787 (“דרימליינר”) ויציעו מחלקות תיירים ועסקים. נחיתת ביניים תתקיים בבאקו, אזרבייג’ן, בבסיס האם של אזרבייג’ן איירליינס, לזמן המתנה קצר מאוד.

מחירי הטיסות לבייג’ין יתחילו ב-615 דולר לאדם, הלוך ושוב. חברת התיירות “מונה טורס” הינה הנציגה הבלעדית של חברת התעופה אזרבייג’ן איירליינס בישראל, חברת התעופה הלאומית של אזרבייג’ן. חברת התעופה מבצעת טיסות מבסיס האם שלה שבבאקו לכשלושים יעדים באסיה ואירופה.

חברת התעופה אוסטריאן איירליינס מסרה היום כי תשיק בשנה הבאה שירות טיסות ליעדים מרוחקים באסיה. החל מ-4 באפריל 2016 תפעיל חברת התעופה הלאומית של אוסטריה מטוס בואינג 777 לשנחאי לאורך כל השנה. באפריל 2016 יוצעו חמש טיסות שבועיות לשנחאי והחל מ-1 במאי 2016 תגדל התדירות לטיסה יומית.

זהו היעד השני של חברת התעופה בסין לאחר בייג’ין. מרחק הטיסה מוינה לשנחאי הוא 8,500 ק”מ ומשך הטיסה כ-10 שעות ו-20 דקות. היעד הוא לא רק מרתק להגיע אליו בטיסה ישירה אלא גם נקודה חשובה לטיסות המשך. כשני שליש מהנוסעים עולים על טיסת המשך בווינה וממשיכים במסעם.

כיום מציעה אוסטריאן איירליינס 26 טיסות שבועיות ישירות לאסיה בתוכנית הטיסות הקיצית שלה. בנוסף ל-5 טיסות לשבוע לבייג’ין מציעה חברת התעופה עד 7 טיסות לשבוע לדלהי במטוס בואינג 767. השירות לבנגקוק וטוקיו מתבצע מדי יום במטוס בואינג 777. בנוסף, תשיק החברה ב-27 באוקטובר 2015 טיסה שבועית ליעד התיירותי קולומבו, בירת סרי לנקה.

רולף קולר, מנכ”ל קבוצת לופטהנזה בישראל, הכוללת את חברות התעופה לופטהנזה, סוויס ואוסטריאן ארליינס, הסבירר כי “בדרך זו אנו מרחיבים באופן משמעותי את מספר הנתיבים הארוכים שלנו ליעדים הרלוונטיים מאוד לאנשי העסקים והמטיילים הישראלים”.

שנחאי נמצאת בלוח הטיסות של אוסטריאן איירליינס החל מ-28 באפריל 2004. ואולם, השירות הופסק בינואר 2007 כחלק מארגון מחדש של צי המטוסים ארוכי הטווח של החברה והוצא משירות של מטוסי איירבוס A330 ו

IMG_4966 r

-A340.

עם הטיסות החדשות שתפעיל אוסטריאן איירליינס מפעילה קבוצת לופטהנזה טיסות המשך ישירות מפרנקפורט, מינכן, וינה וציריך לעיר חשובה זו של סין. החל מלוח הטיסות הקייצי יוצאות שתי טיסות לשנחאי מפרנקפורט. ההיצע של קבוצת לופטהנזה יכלול חמש טיסות ליום (35 טיסות לשבוע) החל מ-1 במאי 2016. שנחאי היא היעד השישי בלוח הטיסות הקיצי המקבל שירות מארבעת מרכזי התעופה של לופטהנזה ובכך מתווספת לשדה התעופה קנדי בניו יורק, שדה התעופה ניוארק בניו יורק, שיקגו, בייג’ין ודלהי. הטיסות של לופטהנזה, סוויס ואוסטריאן איירליינס פרושות על פני כל היום

עד כאן הידיעה

Kayak

.

אדוני הכתב האם בדקת את הנתון הזה?

לא בטוח אני בדקתי 2 אתרים בתאריך נבחר

המחיר הזול ביותר באתר של החברה המוזכרת בכתבה הינו  1010  דולר.

גם באתר של קאיאק לאותו תאריך המחיר הזול הוא 859 דולר

http://www.monatours.co.il/flights/flightResults.html

http://www.kayak.com/flights/TLV-SHA/2016-07-20-flexible/2016-08-10-flexible

תוכלו לצפות בחיפוש שערכתי עבורכם