נדיבות לב מצלצלים בדלת “שלום אדוני, תרצה אולי לתרום משהו לבית האבות?” ואז הזקן צועק: “יונה, שימי עלייך את המעיל ותכיני את המזוודה”
—————————————————
תקווה האשה: “מה אתה עושה?” הבעל: “שום דבר” האשה: “איך שום דבר? זה למעלה משעה שאתה מתבונן בתעודת הנישואים שלנו” הבעל: “כן, אני בודק את תאריך התפוגה”
—————————————————
אמת אשה שואלת את בעלה: “מה אתה הכי הרבה אוהב אצלי, את פני היפים או את גופי הסקסי?” הבעל מביט מלמעלה עד למטה ואומר: “את חוש ההומור שלך”!!!
—————————————————
גבר ואישה הנמצאים בתהליכי גירושין דנים בבית המשפט אצל מי יישאר הילד. כבוד השופט, התרוממה האישה פתאומיות, אני ילדתי את הילד בכאב ובעצב. הוא צריך להישאר אצלי. שאל השופט את הבעל, ומה יש לך להגיד להגנתך האיש חשב רגע, ואז התרומם לאט ואמר. כבוד השופט, אם אני שם מטבע במכונת משקאות ויוצאת לי פחית קולה, של מי הפחית, של המכונה או שלי.
—————————————————
דרושים שניים כדי שתיאמר אמת-אחד האומר אותה ואחד המבקש לשמוע אותה.
—————————————————
שני הומואים נפגשים אחד מהם אומר לחברו איפה אתה נעלמת לא מתקשר לא מסמס ? החבר עונה וואלה תאמין לי אין לי זמן לתקוע נאד !!!
—————————————————
אחת שואלת את חברתה : ״ תגידי, למה את אומרת שהנישואים הרסו לך את ההנאה מחיי המין?״ עונה לה החברה:״ מפני שבכול פעם שאני מקיימת יחסים, בעלי חוזר הביתה והורס את הכל…״
—————————————————
הקהילה היהודית בשיקגו חגגה 25 שנות שירות מסור של רב הקהילה. כאות הוקרה שלחה אותו הקהילה לשבוע נופש בהוואי כולל כל ההוצאות. כשהגיע הרב לחדרו המפואר במלון בהונלולו, נשמעה דפיקה בדלת והופיעה בפתח נערה צעירה שופעת איברים. לשאלתו מי היא? ענתה: אני הבונוס מאת נשיא הקהילה מר גולדברג. הרב פנה בזעם אל הטלפון והתקשר קולקט לשיקגו אל נשיא הקהילה. כשזה ענה התפרץ עליו הרב: איך אתה מעז מר גולדברג, מה זה צריך להיות הרי אני יהודי שומר מצוות ,רב בישראל סמל למוסר ושמירת טוהר המשפחה. אני מאד מאוד כועס עליך, וטרק את הטלפון. הנערה, שבינתיים התפשטה מיהרה להתלבש והתכוננה לצאת בעד הדלת. הרב פונה אליה ואומר לה: לאן את הולכת מיידעלה ? עלייך אני לא כועס.
—————————————————
שני כורדים טסו לארה״ב כי הם שמעו שזו מדינה כל כך משגשגת עד כדי כך שהדולרים צומחים מהאדמה !!! הם נוחתים יוצאים מהטרמינל ,ורואים שטר של מאה דולר מונח על המידרכה,אז כורדי אחד אומר לשני בוא ניקח אותו ! אז הוא עונה לו עזוב עכשיו הרגע הגענו נתחיל לעבוד מחר
—————————————————
מרצה מיוחד נשלח לגן כדי להחדיר בילדים תודעת חיסכון. לאחר השיחה הוא ביקש מהילדים לשוחח בעניין עם משפחתם ויחד לגבש הצעות לחיסכון בתקציב של המשפחה. שבוע לאחר מכן הגיע שוב המרצה וביקש לשמוע מהילדים מה נעשה בביתם. לשמחתו, הזאטוטים התייחסו לדבריו ברצינות וכל אחד מהם סיפר על אמצעי חיסכון שננקטו במשפחתם. אנחנו החלטנו לפטר את עוזרת הבית ולחלק את עבודות הבית בין כולנו. יפה, הגיב המרצה. ואנחנו החלטנו לצמצם בסעודות הבשר גם בגלל שיקולים של בריאות וגם בגלל חיסכון בכסף. נבון מאוד, הגיב המבוגר בעל הניסיון. ואנחנו, פיטרנו את אמא גילה מושיקו. פיטרתם את אמא? תמה המרצה, איזה מן חיסכון זה? אגיד לך, הבהיר הזאטוט, אני כבר לא יונק, ואבא כבר לא דופק, אז אימא מיותרת.
—————————————————
איש אחד הולך ברחוב ורואה שלט על חלון של מסעדה ,סטייק 5 ש״ח בירה 5 ש״ח הרפייה 5 ש״ח . הוא אומר לעצמו מחירים כאלה אני חייב להיכנס !! הוא מתיישב . ניגשת מלצרית סקסית ואומרת לו מה תזמין? הוא אומר לה אני אקח בירה וסטייק ,אבל תעשי טובה תישטפי ידיים קודם !!!!
—————————————————
כשאתה רווק, ללכת לחתונה זה… לשלם על טעויות של אחרים
—————————————————
חניתי בחניה רשום עליה ״רכב זר יגרר״ אבל אין לי מה לדאוג כולם מכירים מאזדה 3, לא?!
הקנאים הם כמו פוקפורן הם יכולים ליקפוץ לי עד שישרפו..